Košík (žádné položky)

Doprava


Možnosti přepravy:
- Přepravní službou (PPL Sprint)
- Osobní odběr (v areálu firmy NWT a.s., nám. Míru 1217, Hulín 768 24)

POZOR!!!  Váha jednoho panelu dosahuje cca 20kg.

V objednávce na http://www.nwtsolar.cz není v konečné částce zahrnuta doprava.

Cena dopravy je započtena do prodejní faktury.

Doprava přepravní službou v rámci České Republiky je účtována takto (včetně DPH):

- Malé Ducato 12 kč / km
- Velký kamion 23 - 28 Kč / km + případné mýtné cca 2 Kč / km
- Přepravní službou PPL Sprint do 100kg 125 - 487 Kč (doručení do 48 hodin po expedici)
- Přepravní službou PPL Sprint nad 100kg (max 3000kg) 500 - 5305 Kč (doručení do 48 hodin po expedici) dopravce telefonicky avizuje čas dodání vždy předem v den doručení.

U těchto typů dopravy Vám bude čas doručení vždy telefonicky upřesněn přepravcem v den doručení.
Termín dodání

Expedice objednávky je doba, za kterou bude ze skladu předáno objednané zboží přepravci. Poté následuje dodací lhůta, tedy doba, za kterou přepravce přiveze vámi vybrané zboží. Uvedená doba se liší podle jednotlivých přepravních společností.

Zaslání zboží neproběhne v případě, kdy Kupující nedostál podle kupní smlouvy svým platebním závazkům, tzn. termín dodání se prodlužuje o takový počet dnů, o který byl Kupující v prodlení se zaplacením 100% částky na faktuře, přičemž zaplacením se rozumí připsání částky na účet Prodávajícího. Pokud nebylo dohodnuto s Prodávajícím jinak.

POZOR! Uváděný počet dní expediční lhůty je kalkulován podle pracovních dní!
Pokud tedy doba pro expediční lhůtu v sobě zahrnuje i víkend, je nutné připočítat k této lhůtě další 2 dny.

U všech expedičních lhůt muže dojít k časovému posunu. V uvedeném případě musí Prodávající kontaktovat Kupujícího a seznámit ho s danou skutečností.

Pokud nebude Prodávající schopen zajistit zboží ve slíbené expediční lhůtě nebo že není schopnen vykrýt objednávku Kupujícího pouze částečně, je zaslán Kupujícímu informativní email s informacemi o předpokládané nové expediční lhůtě. V případě, že se Prodávajícímu nepodaří ani v prodloužené lhůtě Kupujícím objednané zboží získat od žádného Dodavatele, zašle Prodávající automaticky e-mail s informací o stornování objednávky.

V případě, že Kupující chce na zboží i nadále čekat, musí tuto informaci zaslat Prodejci a objednávka stornována nebude.